Game of Thrones’in yaratıcısı müjdeyi verdi: “4 olan spinoff sayısı 5’e çıktı”

Dünya üzerinde milyonlarca kişinin büyük bir merakla beklediği Game Of Thrones dizisinin yeni sezonu için geri sayım devam ederken dizinin yapımcı şirketi HBO’dan bir son dakika daha açıklaması geldi.

HBO tarafından geçtiğimiz gün yapılan bir son açıklamada bu yıl yayınlanacak olan sezonu ile sona erecek olan Game Of Thrones’un 4 yeni spin-off’unun yayınlanacağı müjdesi verildi. Bu müjde ile sevinen dizinin hayranları, HBO’dan gelen bir açıklama ile yine sevindi. Game Of Thrones’in yaratıcısı George R. R. Martin, ilk başta 4 olarak açıklanan sayının 5’e çıkarıldığı ve 5 senaryo üzerinde çalıştıklarını söyledi.

Dizinin yaratıcısı dünyaca ünlü Yazar George R. R. Martin, kendine ait blog üzerinden önceki gün bir açıklama yaptı ve yaptığı açıklamada, beş yeni spin-off  ile Game Of Thrones’in geleceğini, “Geçen hafta Los Angeles’a ulaştığımda üzerinde çalışılan dört tane senaryomuz vardı ama ben oradan ayrılana kadar sayı beşe çıktı.” şeklinde açıkladı.

George R.R. Martin açıklamasının devamında, “Dört-şimdi beş- pilot senaryo üzerinde çalışıyoruz” ifadelerini kullanırken, “Kaç tanesinin çekileceğini, kaç dizinin ortaya çıkacağını zaman gösterecek” sözlerini söyledi.

Game Of Thrones’in yeni sezon fragmanı ve dizinin detayları için lütfen TIKLAYIN

Game Of Thrones yeni sezon fragmanındaki ayrıntı için lütfen TIKLAYIN

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, yerel haberlerden, kültür sanat haberlerinden, kamu haberlerinden, gelişmelerden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com | Ankara

Sosyal Medya'da 5HABER

Facebook | TwitterYoutube | İnstagram

Google News'te Abone Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir