Etiket arşivi: game of thrones 7 sezon

Game Of Thrones 7. sezon öncesi bir ayrıntı daha ortaya çıktı

Dünya üzerinde en çok izlenen diziler arasında olan ve yayınlandığı her sezonu ile milyonlarca kişiyi kendine hayran bırakan Game Of Thrones dizisinin yeni sezonu yaklaşırken dizi ile ilgili yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor.

Game Of Thrones dizisinin yeni sezon öncesi yayınlanan son fotoğraflarda yeni bir detay görüldü. Daha önce de yayınlanan tanıtım görüntüsünde gölgeler arasında bazı yüzler olduğu detayının (ilgili habere gitmek için tıklayın) olduğu ortaya çıkmıştı.

Bu görüntüler sonrasında yayınlanan yeni sezon fotoğraflarında bir detay daha dikkatli takipçilerin gözünden çıkmadı. Yayınlanan yeni sezon fotoğraflarında Cercei Lannister, tahtta otururken yanında ikizi ve sevgilisi Jamie duruyordu. İşte o fotoğraf.

Yayınlanan bu fotoğrafta her şey normal görünürken fotoğraftaki detayı Reddit’ten xpsbso adlı kullanıcı fark etti.

Bu kullanıcının fark ettiği detayın yeni sezonda yeniden görünen bir detay olduğu ortaya çıktı. Yukarıda bulunan fotoğrafta Jaime’nin kılıcı, daha önce 4. sezonda da görünmüştü. Kral Joffrey’e düğününde Lord Tywin Lannister tarafından hediye edilen kılıcın yeni sezon fotoğrafında Jamie Lannister’de olmasının sırrının ne olduğu merak ediliyor.

Lord Tywin Lannister’in Joffrey’e hediye ettiği bu kılıcın adı ise Dulun Feryadı’ydı.

Kılıcın yeni sezon senaryosuna etkisini öğrenmek için Game Of Thrones dizisinin yeni sezonu bekleniyor.

Game Of Thrones Türkiye’de çekilseydi oyuncuları kimler olurdu sorusunun cevabı için fotoğrafı tıklayın.

5haber.com  | Ankara

Game Of Thrones 7. Sezonda Jon Snow’un Kaderi (Jon Snow Azor Ahai mi?)

Dünyaca ünlü Game Of Thrones dizisinin son sezonu için geri sayım başladı.

Milyonlarca kişi tarafından büyük bir merakla beklenen ve dünya üzerinde en çok izlenen dizi unvanını şu an elinde bulunduran Game Of Thrones dizisinin, 7. sezon öncesi spoilerları çıkmaya devam ediyor.

Dizinin en sevilen karakterlerinden Jon Snow’un 7. sezondaki rotası ve yapacakları büyük bir merak konusu iken bu konuda karaktere hayat veren Kit Harington’dan bir açıklama geldi.

Game Of Thrones’in 6. sezonunda büyük işler yapan, Kıştepesi’ni Ramsey Bolton’un elinden alan ve Kuzeyin Kralı ilan edilen Jon Snom’un Azor Ahai olup olmadığı büyük merak konusu iken bu konuda karaktere hayat veren Kit Harington’dan açıklama geldi. Harington yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Jon Snow hakkında yeni bir şeyler öğrenip, öğrenmeyeceğimizi anlamak için bu seneki bölümleri beklememiz gerekecek. Ancak Jon’un vadedilen prens olma fikrinden nefret edeceğini düşünüyorum. Eğer karakterlerden biri dönüp ona ‘sen vadedilmiş prenssin’ dese Jon bunu pek umursamazdı. Karakterimi bu yüzden seviyorum. O umursamayacağı için ben de umursamıyorum. Egosu olmayan bir karakter.”

Azor Ahai Nedir?

Azor Ahai, Aegon’un Karaya Çıkışı’ndan yaklaşık 8000 yıl önce yaşamış efsanevi bir kahraman olarak bilinir. Uzun Gece’nin ortasında Ötekiler’i yendiği kılıcı Işık Getiren’i kullandığı söylenir.

Game Of Thrones’te Hodor Sürprizi ve Game Pf Thrones’te 7. sezon kıyafetleri isimli haberimize gitmek için lütfen TIKLAYIN

5haber.com  |  Ankara

Game Of Thrones Fragmanında İlginç Detay (Fotoğraftaki Siluetler Dikkatlerden Kaçmadı)

Dünya üzerine en çok izlenen dizi olan Game Of Thrones dizisinin geçtiğimiz gün yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı. 7. sezon ilk fragmanın yayınlanmasının ardından binlerce takipçi, internet üzerine forum sitelerinde yeni sezon fragmanını tartışmaya başladı.

Yeni sezon ilk fragmanı tartışmaları devam ederken Reddit’te bir kullanıcının paylaştığı fotoğraftaki detay, herkesi meraklandırdı. İnternet sitesindeki forumda FacelessGreensear adlı kullanıcı, fragmanın sonunda gelen “Gece Kralı’nın gözü” fotoğrafını dondurdu ve fotoğrafı yakınlaştırdı. Fotoğrafı yakınlaştırarak bakınca, kullanıcı herkesten farklı olanı keşfetmeye çalıştı. Fotoğraf dondurulup yakınlaşınca, görselde, farklı objelerin yansıması göze çarpıyor.

İşte o fotoğraf

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan programın sonunda bir göz fotoğrafı çıkıyor. bu fotoğrafı dondurup yakınlaştırınca gözün yanında iki şekil beliriyor. Kesin olmamakla birlikte Gece Kralı’nın gözbebeğinin en üstünde çıkan çizgi, Duvar’ın tepesine benziyor. Gözün sol tarafında ise üç insan görüntüsü sezilebiliyor.

Bu fotoğrafların Ak gezenler olabileceği ve yeni sezonda Ak gezenlerin büyük bir olay için hazırlandığı tahmin ediliyor. Ancak bunlar tahmin aşamasında olup, henüz bu konuda net bir sonuç yok.

Sizde bu konudaki düşüncelerinizi ve tahminlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmına yazarak diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Game Of Thrones’in geçtiğimiz gün yayınlanan 7. sezon ilk fragmanını izlemek için TIKLAYIN

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, magazin haberlerinden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  |  Ankara

Game Of Thrones 7. Sezonda Kim Ölecek? GoT Ekibi Pot Kırdı (7. Sezon Kaç Bölüm Olacak?)

Dünya dizi dünyasında en çok izlenen yapım olan Game Of Thrones’un 7. sezonu  ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor.

Yedinci sezonun ilk olarak posteri, ardından da tanıtım videosu yayılandı. Tanıtım videosunun yayınlanmasının ardından dizinin yapımcıları da yeni sezon ile ilgili bilgileri de ağızlarından kaçırmaya başladı. Teksas’ta düzenlenen SXSW Festival’a katılan dGame Of Thrones oyuncu ve yapım kadrosundan ayrı ayrı açıklamalar geldi. Önceki gün düzenlenen panelde konuşan Maisie Williams’ın “Sophie Turner’ın saçları neden hala sarı ve Sansa’ya uygun olarak kızıl değil?” sorusuna ilginç cevap verdi. Williams, “Çünkü dizide öldü.” cevabını verdi ve hayranları teoriler denizine attı. Büyük bir şokla karşılanan cevabın üstüne oluşan sessizliği David Benioff, “Kimseye söylemeyin lütfen.” esprisi ile dağıtmak istedi ancak bu şaka bile bu potu tamir etmeye yetmedi. Williams’ın açıklamasının doğruluğu henüz kanıtlanmadı.

Final Sezonu Ne Zaman?

Panelde açıklamalarda bulunan David Benioff ve D.B. Weiss, aynı zamanda final sezonunun kaç bölüm olacağını açıkladı. Dizinin 27 Haziran’da başlayacak yeni sezonu sadece 6 bölümden oluşacak.

5haber.com  |  Ankara