Etiket arşivi: prison break yeni bölüm

Prison Break 5. sezon 8. bölüm yayınlandı (Prison Break son bölümü nasıl izlerim?)

Uzun bir aranın ardından tekrar aynı kadrosu ile izleyici karşısına çıkan Prison Break dizisi, tüm dünya üzerine yine en çok izlenen diziler arasında yerini aldı. Büyük bir merak ve beğeni ile takip edilen Prison Break’ın 5. seoznunun son bölümü bugün saat 7.30’da FOXCRİME ekranlarında izleyici ile buluştu. Peki Prison Break’ın yeni bölümünde neler yaşandı? Prison Break’ın 5.sezon 8. bölümünü nasıl izlerim?

Tüm dünya üzerine büyük bir beğeni ve merakla takip edilen Prison Break dizisinin önceki bölümünde Poseidon’un Jacob çıkması izleyicileri şaşırtmamıştı. Yayınlandığı ilk bölümden bu yana akıllarda soru işaretleri bırakan Jacob Michael’ın ifade ettiğine göre CIA’de yetkili olan psikopat bir kural koyucu ortaya çıktı. Bununla birlikte Michael’ın ölmüş gibi görünerek Yemen topraklarına sürülmesine neden olan Jacob’un asıl hedefi ise Sara olarak izleyiciye sunuldu.

Prison Break’ta Michael’ı yıllar sonra karşısında gören Sara’nın kafasındaki soru işaretleri cevabını bulurken bununla birlikte izleyicinin kafasındaki sorularda cevabını bulmuş oldu.

Prison Break Yeni Bölüm Nasıl İzlerim?

Sevilen dizi Prison Break’ın 5. sezon 8. bölümü bugün sabah FOXCRİME ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan yeni bölümün tekrarı ise yine FOXCRİME ekranlarında yayınlanacak. Yeni bölümün tekrarı 24 Mayıs akşamı saatler 20.30’u gösterdiğinde yayınlanacak.

Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Prison Break’ın 31 Mayıs günü yayınlanacak yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Bölüm yayınlanır yayınlanmaz haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Prison Break 5. sezon 6. bölüm yayınlandı (Yeni bölümü nasıl izlerim?)

Dünya üzerinde en çok izlenen dizilerinden olan Prison Break’ın yeni sezon son bölümü ekranlara geldi. bugün sabah saatlerinde FOXCRİME ekranlarında yayınlanan Prison Break’ın tekrarı yine bugün yayınlanacak.

Prison Break’ın ekranlara gelen yeni bölümünde Lincoln ile Michael arasında bir anlık olarak bir anlaşmazlık çıkar. İkili arasında çıkan bu anlaşmazlık başlarına bazı sorunlar açar. Öte yandan havaalanında kendisine sunulan bütük fırsatı elinin tersi ile iten Michaek, DEAŞ’ın yakın takibine girer. Terör örgütü DEAŞ’ın da ABD kaynaklı büyük bir finans ve güç kaynağı vardır.

Prison Break’ın ekranlara gelen yeni bölümünde hapishaneden kaçan Michael ve abisi ile diğer firariler, zprlu bir yolda ilerlemektedirler. Ülkeden kaçmak adına ellerinden gelen her şeyi yapan ikili, havaalanında kendilerini bekleyen uçağı dakika farkı ile kaçırır. Bu talihsizliğin ardından yeni bir strateji geliştirmek zorunda olan Michael, Lincoln ve firari arkadaşları, denize düşen yılana sarılır misali istemedikleri yollara başvuracaklardır. Her şeyden ziyade asıl problem ise nerede olursa olsunlar üstlerinde yer alan derin CIA baskısı olacaktır.

Nasıl İzlerim?

Sevilen dizi Prison Break her Çarşamba günü  saat 7.30’da ve ardından da sadece D-Smart GO’da olacak. Tekrarıyla da aynı gün saat 20:30’da FOXCRIME kanalında yayınlanacak. Dizinin yeni bölüm tekrarını izlemek için 10 Mayıs Çarşamba akşamı saat 20.30’da FOXCRİME ekranlarını takipte kalın.

Sinema haberlerinden haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  |  Ankara

Prison Break yeni bölümün ardından 5. sezon 6. bölüm fragmanı yayınlandı

8 yıllık bir aranın ardından ekranlara gelen ve ekranlara geldiği günden bu yana büyük bir ilgi ve heyecanla takip edilen yabancı dizi Prison Break, 5. sezon 5. bölümü ile bugün ekranlara geldi.

4 sezon çekildikten sonra final yapma kararı alan, Prison Break, geçtiğimiz yıl yeni bir karar alarak eski kadrosu ile yeni sezon çekimlerine başladı. Geçtiğimiz yıl başlayan yeni sezon çekimleri tüm hızıyla devam ederken çekilen ilk bölüm 5 Nisan Çarşamba günü izleyici ile buluştu. Her haftanın Çarşamba günü izleyici ile buluşan dizinin 5. sezon 5. bölümü bugün sabah saat 07.30’da Foxcrime ekranlarında yayınlandı.

Tekrar Ne Zaman?

Prison Break’ın tekrarı da dizinin yayınlandığı günün akşamı saatler 20.30’da yine Foxcrime ekranlarında izleyici ile buluştu.

Son Bölümde Neler Yaşandı?

Prison Break’ın ekranlara gelen son bölümünde hapisten kaçış planlarını hayata geçiren Lincoln ile Michael, harekete geçer. Plan başarı ile sonuçlanır ve Lincoln ile Michael kaçmayı başarır. Ancak hapisten kaçmayı başaran bu ikilinin başına gelmeyen kalmıyor. Kurtulmak için tren raylarına atlayan Lincoln ve Michael hava alanındaki uçuğa yetişememektedir.

Yeni Bölüm Fragmanı

Prison Break’ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte yeni bölüm fragmanı.

5. Sezon Konusu

İlk bölümde Lincoln, öldü bildiği kardeşi Michael’in Yemen’de bir hapishanede olduğunu öğrenir. Bunun üzerine Yemen’e giden Lincoln, onu hem hapishaneden hem de ülkeden kaçırmak için plan yapar.

5haber.com  |  Ankara

Prison Break 5. sezon 4. bölümün ardından 5. bölüm fragmanı yayınlandı

Dünya üzerinde milyonlarca kişinin büyük bir beğeni ve ilgi ile izlenen dizisi Prison Break önceki gün 5. sezon 4. bölümü ile izleyici karşısına çıktı.

8 yıl önce 4. sezon final bölümü ile takipçilerini üzen Prison Break dizisi, uzun bir aranın ardından aynı kadro su ile kaldığı yerden devam ediyor. Yayınlanan ilk 3 bölümü ile takipçileri ekran başına ve internet başına kilitleyen Prison Break dizisinin, önceki gün 5. sezon 4. bölümü yayınlandı. Merakla beklenen 4. bölümün yayınlanması ile takipçiler, son bölümde olan olayları ve Prison Break yeni bölümü için araştırmalara başladı. İşte Prison Break 5. sezon 4. bölümde yaşanan olaylar ve dizinin yeni bölümü ile ilgili son bilgiler.

T-Bag’ın ateşlemesi ile Yemen’e giden Lincoln, Yemen’de Michael’in peşine düşmüştür. Kardeşi Yemen’de bir hapsanede olan Lincoln, onu o hapishaneden kurtarmak için büyük bir mücadele içine girer. 5. sezon yeni bölümde kardeşini hapishaneden kurtarman isteyen Lincoln Burrows’un işi hiç de kolay değildir.

Kardeşi Michael’in öldüğünü zanneden Lincoln onu hapishaneden kurtarmak için harekete geçmişti. Sara ile birlikte harekete geçen Lincoln’ün, kardeşini sadece hapishaneden kurtarması yetmeyecek. Onu hapishaneden kaçırdıktan sonra ülkeden de kaçırması gerekmektedir. Bu nedenle Lincoln ve Sara, şimdiye kadar görülmüş en büyük kaçış planı için hazırlığa başlar.

Prison Break yeni bölümü (5.sezon 5. bölüm)  3 Mayıs Çarşamba günü saat 7.30’da ve tekrarıyla da aynı gün saat 20:30’da FOXCRIME kanalında yayınlanacak. Diğer Prison Break haberlerine ulaşmak için tıklayınız.

Prison Break 5. Sezon 5. Bölüm Fragmanı yayınlandı, işte o fragman. 

5haber.com  |  Ankara

Prison Break 5. Sezon 3. Bölümde Michael ile IŞİD İlişkisi Ortaya Çıktı

Dünya üzerinde en çok izlenen dizilerden olan Prison Break dizisi, Nisan ayının başında yeni sezon ilk bölümü ile ekranlara geldi.

Yıllar süren hasretin ardından aynı kadro ile çekilen Prison Break dizisinin 5. sezon ilk bölümü 5 Nisan Çarşamba günü ekranlara gelmişti. Dizinin ekranlara gelen ilk bölümü dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından izlenmiş çok beğenilmişti. Ardından 12 Nisan tarihinde Prison Break’ın 5. sezon 2. bölümü yayınlandı. Yayınlanan yeni bölümün ardından 3. bölüm de 19 Nisan Çarşamba günü yayınlandı.

Prison Break dizisinin yeni bölümünde hapishaneden kaçmak için bir plan yapan ve ortaklar bulan Michael Scofield’e sadece kaçmak yetmiyor. IŞİD’in eline geçmeye başlayan şehirden de kaçması gereken Michael’in şehirden kaçma adına çok da zamanı yok.

Lincoln Barrows da C-Note ile birlikte Michael’i kurtarma planına dahil olur. Ancak dizinin ekranlara gelen yeni bölümünde Michael’in IŞİD ile bağlantısı olduğu ortaya çıkar. Hapishanede bulunan IŞİD’in azılı suçlularından Ebu Ramal ile kucaklaşan ve kaçış planı hakkında sözler söyleyen Michael’in bu sözleri izleyiciler üzerinde büyük bir merak uyandırdı. Michael’in IŞİD ile bağlantısının nasıl olduğunu merak eden izleyiciler, yeni bölümü sabırsızlıkla beklemeye başladı.

Prison Break 5. sezon 4. bölümü 26 Nisan günü yayınlanacak. Prison Break’ın 5. sezon 4. bölümünü 26 Nisan Çarşamba günü saat 7.30’da ve tekrarıyla da aynı gün saat 20:30’da FOXCRIME ekranlarında yayınlanacak.

5haber.com  |  Ankara