Etiket: sağlık bakanlığı

 • 13 İlde Maske Takmak Zorunlu Oldu İşte O İller

  13 İlde Maske Takmak Zorunlu Oldu İşte O İller

  Coronavirüs nedeni ile alınan önlemler arasında maske kullanımı bulunuyor. maske kullanımı Türkiye’de 13 İlde zorunlu hale getirildi. 

 • 13 Mayıs Koronavirüs Tablosu

  13 Mayıs Koronavirüs Tablosu

  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca günlük koronavirüs tablosunu açıkladı. Bugünkü vaka sayısı 1.639 oldu vefat sayısı 58 oldu. 

 • Berber ve Kuaförler Açılıyor; Berber ve Kuaförler Randevulu mu Çalışacaklar?

  Berber ve Kuaförler Açılıyor; Berber ve Kuaförler Randevulu mu Çalışacaklar?

  Koronavirüs önlemleri kapsamında 45 gündür kapalı olan  Berber, Kuaförler ve güzellik salonları için Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yaparak 11 mayısta açılacağını bildirdi

 • 5 Mayıs Koronavirüs Tablosu

  5 Mayıs Koronavirüs Tablosu

  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 5 Mayıs Koronavirüs Tablosunu açıkladı. Bugünkü  vaka sayısı 1.832 olmuştur. Vefat eden sayı ise 59 oldu. Günlük iyileşen hasta sayısı 5.119 olmuştur. 

 • 28 Nisan Koronavirüs Tablosu

  28 Nisan Koronavirüs Tablosu

  Sağlık Bakanlığının yaptığı açıklama ile vaka sayısı 2.392olurken  vefat eden sayı 92 oldu.İyileşen hasta sayısı 5.018 olarak açıkladı.

 • 25 Nisan Koronavirüs Tablosu

  25 Nisan Koronavirüs Tablosu

  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Koronavirüs vaka sayısını açıkladı son 24 saatte vaka sayısı 2.861 olurken vefat eden sayısı 106 oldu. 

 • 21 Nisan Koronavirüs tablosu

  21 Nisan Koronavirüs tablosu

  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 21 Nisan koronavirüs tablosunu açıkladı. Bugünkü vaka sayısı 4.611 Bugünkü vefat sayısı 119 olurken toplam vefat sayısı 2.259’a ulaştı.

 • 20 Nisan Koronavirüs Tablosu

  20 Nisan Koronavirüs Tablosu

  Sağlık Bakanı Fahretttin Koca 20 Nisan Koronavirüs vaka sayısını açıkladı. Buğünkü vaka sayısı 4.674 olurken vefat eden sayısı 123 oldu. Toplam vefat sayısı 2.140’a ulaştı.

 • Hayat Eve Sıgar Uygulaması Yayında

  Hayat Eve Sıgar Uygulaması Yayında

  Sağlık Bakanlığı Koronavirüs mücadele kampanyası  Kapsamında önemli bir uygulama geliştirildi. Vatandaşların etrafındaki virüs olup olmadığını fark edebilmesi için yeni bir uygulama üretti ve “Hayat Eve Sığar uygulaması” ile vatandaşların bilgilenip önlem almasını sağlıyor. Kısa süre içerisinde 1 Milyonu aşkın indirilme ile vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Bu uygulama üzerinden vatandaşlar kendilerine yakın bölgelerde son halleri öğrenebiliyorlar. […]