Etiket arşivi: kısmetse olur son bölüm

Ksımetse Olur 20 Mayıs fragmanında şok anlar: Melis baygınlık geçiriyor

On binlerce kişin büyük bir merak ve ilgi ile takip ettiği izdivaç programı Kısmetse Olur’un yeni bölümü, 20 Mayıs günü izleyici ile buluşuyor.

Daha önce Kanal D ekranlarında yayınlanan ve daha sonra kamuoyunda çok sayıda eleştiri aldıktan sonra televizyonda yayınına son veren Kısmetse Olur, yayın hayatına Kanal D internet sitesi üzerinden devam ediyor. 20 Mayıs günü yayınlanacak olan Kısmetse Olur yeni bölümünün ise fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında gergin anlar yaşandığı görüldü.

Kısmetse Olur’un yeni bölümünde Murat’ın Tuğçe’yi beğendiğini söylemesi ilk başlarda olduğu gibi gündemden yine düşmüyor. Emre bu sözleri düşünmek bile istemediğinden olsa ki öfkesi her geçen gün, katlanarak artmaya devam ediyor.

Öte yandan Kısmetse Olur’da İlkay ile olan gerilim haftanın finaline de yansıyınca yaşananlara daha fazla dayanamayan Melis bu durum karşısında şok geçirdi.  Melis bu durum karşısında baygınlık geçirir. Herkes Melis’in durumunun ne olacağını merakla ve endişeyle beklerken haftanın finali yaklaşıyor ve elenen ismin kim olacağı da merak ediliyor.

Kısmetse Olur 20 Mayıs Cumartesi Haftanın Finali Bölümüyle kanald.com.tr’de. İşte yeni bölüm fragmanı.

Kısmetse Olur haftanın final bölümü 21 Mayıs Pazar günü Kanal D resmi internet sitesi üzerinden yayınlanacak olup, haftanın finalinde elenecek ismin belli olması bekleniyor.

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Kısmetse Olur 13 Mayıs haftanın finalinde kim elenecek? Kısmetse Olur saat kaçta nerede yayınlanacak?

Daha önceden Kanal D ekranlarında yayınlanan, ancak daha sonra yayınlanan KHK ile bazı düzenlemelerin gelmesi ile yayın hayatına internet ortamında devam eden Kısmetse Olur, 13 Mayıs Cumartesi günü, yeni bölümü ile yayınlanacak.

Binlerce izleyicinin büyük bir merakla beklediği Kısmetse Olur’un yeni bölüm fragmanı Kanal D’nin internet sitesi üzerinden izleyiciler ile buluştu. Heyecanla beklenen Kısmetse Olur 13 Mayıs Cumartesi haftanın finali bölümünde yine izleyicileri nefes kesen sahneler bekliyor.

Haftanın finali bölümünde tansiyon yine bir an olsun dinmiyor. Son günlerin tartışmalı ismi Melis, Akın hakkında bir konuşma yapar ve ortam Melis’in Akın hakkında söylediği sözler üzerine gerilir. Akın’ın sürekli olarak Adnan ile Didem ilişkisini desteklemesine eleştiride bulunan Melis, onu neyle itham etti? Akın, Melis’in söylemleri karşısında bir şey diyecek mi? Akın sessizliğini ne zaman bozacak?

Akın ile girdiği tartışanın yanı sıra Melis’în İlkay ile arasında bazı gelişmeler yaşanıyor. Peki Melis ile İlkay arasında neler oluyor? Melis, neden İlkay’ın Kemal’den farkı olmadığın yönünde açıklama yaptı? İlkay, Melis’i bu sözlerinden sonra affedecek mi?

Kısmetse Olur’da Eleme Heyecanı Yaşanacak

Kısmetse Olur’un 13 Mayıs günü yayınlanacak yeni bölümünde eleme heyecanı yaşanacak. Elenen isim açıklandığında haberdar olmak için 5haber’i takipte kalın.

Kısmetse Olur 13 Mayıs Cumartesi Haftanın Finali Bölümüyle kanald.com.tr’de yayınlanacak.

Son dakika haberlerinden anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

3 Mayıs Kanal D yayın akışında Kısmetse Olur var mı? Kısmetse Olur bitti mi?

Kanal D ekranlarının en sevilen programlarından olan Kısmetse Olur’un yeni bölümü henüz yayınlanmadı. Kısmetse Olur programının yeni bölümünün yayınlanmaması kullanıcıları internet üzerinde araştırmaya yönlendirdi. Peki Kısmetse Olur ne zaman yayınlanacak? Kısmetse Olur programı yayından kaldırıldı mı? Olağanüstü Hal kapsamında yayımlanan son Kanun Hükmünde Kararname sonrasında evlilik programları hakkında bazı kararlar alındı. Bu kararlar ile evlilik programlarında bazı düzenlemelerin olacağı belirtildi. Bu yaptırımların ne olacağı henüz belli değil.

Bu kararlar henüz netlik kazanmadı ama bazı evlilik programları da ekranlarda yayınlanmadı. Bu programlar arasında da en çok araştırılan program Kısmetse Olur programı oldu. Kısmetse Olur’un yayınlanıp yayınlanmayacağını merak edenler Kanal D’nin bugünkü yayın akışını araştırıyor. İşte Kısmetse Olur yapımcısından yapılan son dakika açıklaması ve Kanal D yayın akışında Kısmetse Olur’un saati.

Kısmetse Olur ekibinden bir açıklama yapıldı. Yapım şirketi tarafından yapılan açıklamada, “Kısmetse Olur yayını ile ilgili karar, kanalın inisiyatifidir. Henüz bize net bir karar iletmediler… Bilgi alır almaz paylaşacağım, teşekkürler.” ifadelerine yer verildi.

Kısmetse Olur Bu Akşam Var mı?

3 Mayıs Çarşamba günü Kanal D tarafından yayınlanan yayın akışında bugün Kısmetse Olur’un olmadığı görüldü. Yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil.

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, Kısmetse Olur haberlerinden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Kısmetse Olur 13 Nisan Fragmanında Büyük Sürpriz (Aycan’dan Onur’a Yüzük Sürprizi)

Kanal D ekranlarının büyük bir beğeni ve heyecanla izlenen programı Kısmetse Olur’un 13 Nisan Perşembe günü fragmanı yayınlandı.

Binlerce kişinin büyük bir merak ve beğeni ile takip ettiği Kanal D ekranlarının sevilen programı Kısmetse Olur, 13 Nisan Perşembe günü yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Yeni bölüm öncesi internet üzerinde en çok araştırılan konulardan biri Kısmetse Olur’un 13 Nisan Perşembe günü yayınlanacak bölümünün fragmanı oldu. Sevilen izdivaç programı Kısmetse Olur’un 13 Nisan programının fragmanı yayınlandı. İşte Kısmetse Olur’un fragmanı ve yeni bölüme dair tüyolar.

Kısmetse Olur’un son bölümünde Tuğçe nedeniyle evi terk ettiklerini açıklayan Adnan ile Didem, Kısmetse Olur evine tekrar geliyor. Öte yandan Kısmetse Olur’un yeni bölümünde Aycan, kendisine sürpriz bir evlenme teklifi eden Onur’a sürpriz hazırlıyor. Onur’a sürpriz bir hediye aldığını söyleyen Aycan, çantasından yüzükleri çıkarıyor ve Onur’a büyük bir sürpriz yaşatıyor.

Yayınlanan yeni bölüm fragmanında Onur’un bu sürpriz karşısında büyük bir heyecan yaşadığı görülürken sevinçten havalara uçtuğu görüldü.

Öte yandan burnundan ameliyat olan Melis şse, hastanede kendisini kimsenin ziyaret etmemesine ağlayarak tepki gösterdi. Sadece hastanede Kemal’in kendisini ziyarete geldiğini söyleyen Melis, ona teşekkürlerini iletti ve gözyaşlarına hakim olamadı. Bu durum sonrasında Melis, evdekilere sert bir şekilde çıkışarak, “Buradan evdekilere sesleniyorum bundan sonra yapacaklarımdan ben sorumlu değilim” sözlerini söyledi. İşte O Fragman

Kısmetse Olur Son Bölümde Kim Elendi?

Kısmetse Olur’un haftasonu ekranlara gelen son bölümünde sunucu Seda Akgül, bu hafta elemenin olmayacağını açıklamıştı.

5haber.com  |  Ankara

Kısmetse Olur 2 Nisan Fragmanı Yayınlandı-Kısmetse Olur 2 Nisan’da Kim Elendi

Kanal D ekranlarının sevilen izdivaç programı Kısmetse Olur’un final bölümü fragmanı yayınlandı.

2 Nisan akşamı ekranlara gelecek olan Kısmetse Olur’un, haftanın finali bölümünün fragmanı yayınlandı. Yayınlanan haftanın finali fragmanında tansiyon yine hiç düşmüyor.

Eleme heyecanının yaşanacağı Kısmetse Olur 2 Nisan haftanın finalinde eleme heyecanı öncesi, hafta içinde Kısmetse Olur evinde yaşanan olaylar verildi.

Farima ile tartışma yaşayan Tuğçe, Emre hakkında Farima’ya ilginç ve bir birinden çarpıcı şeyler söyledi. Verilen görüntülerde Tuğçe’nin açıklamaları haftaya damgasını vuruyor. Tuğçe yaptığı açıklamada Emre’nin kendini kullandığını söylüyor. Ekranlara gelecek olan yeni bölümde Tuğçe ile Farima arasında geçen diyaloglar tanıtım fragmanında yer aldı.

Tuğçe’nin Emre hakkında Farima’ya bu sözleri söylemesi üzerine Emre’nin nasıl bir açıklama yapacağı ve kendini nasıl savunacağı merakla bekleniyor. Peki ikili arasında geçen konuşmada neler yaşandı? Kısmetse Olur haftanın finali bölümünde kim elenecek? Kısmetse Olur evine veda edecek isim kim? Kısmetse Olur’da Tuğçe’nin bomba açıklamalarına Emre’den cevap gelecek mi? Bu konuşmalar haftanın birincisine etki edecek mi? Kısmetse Olur haftanın final bölümünde kim hayallerine veda edecek? İşte Kısmetse Olur’un yeni bölüm fragmanı.

Fragmanı izlemek için aşağıda yer alan bağlantı adresini yeni sekmede açabilirsiniz.

“https://www.kanald.com.tr/kismetse-olur/fragmanlar/kismetse-olur-haftanin-finali-fragmani-02-04-2017”

Kısmetse Olur’un yeni bölüm bilgilerinden, haftanın elenen isimlerinden, haftanın birincileri ile haftanın final bölümünde yaşanan olaylarından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Kısmetse Olur 22 Mart Bölümünde Neler Olacak? Kısmetse Olur 22 Mart Saat Kaçta?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve binlerce izleyici tarafından büyük bir beğeni ile takip edilen Kısmetse Olur, 22 Mart akşamı yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Peki Kısmetse Olur 22 Mart gecesi yayınlanacak bölümde neler yaşanacak? Kısmetse Olur’un 22 Mart fragmanında hangi olaylar yaşandı? İşte Kısmetse Olur 22 Mart bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacak olaylar.

Kısmetse Olur evinin yeni bölümünde Sevgican, Gamze ve Farima Emre’ye aday oluyor. Tabi 3 kızın aynı erkeğe aday olması, tartışmaları ve olayları da beraberinde getiriyor. Öte yandan konu ile ilgili açıklama yapan Melis, Emrenin popüler bir insan olduğu ve bu nedenle kızları bu eyleme sürüklediğini söyledi. Ancak Melis’in bu açıklamalarına Gamze cevap veriyor ve popülerlikle hiç işi olmadığını, popülerliğe ihtiyacı olmadığını söylüyor.

Kısmetse Olur evine gelen Tuğçe’nin kuzeni ise flaş açıklamalarda bulunuyor ve Akın ile Tuğçe ilişkisinin bittiğini söylüyor. Ancak Melis bu konuda da konuşuyor ve Melis’in içinde Akın’a karşı halen duygu olduğunu söylüyor.

Öte yandan Yağmur yaptığı açıklamada Aycan ile Onur cephesinde duyguların henüz bitmediğini Onur’un hislerinin henüz yok olmadığını söyledi.

Kısmetse Olur 22 Mart Fragmanı

Son Bölümde Neler Yaşandı?

Kısmetse Olur’un ekranlara gelen son bölümünde Şehmus ile Yağmur’un baş başa konuşması Şehmus’un annesi Emine Hanım’dan kaçmıyor. Emine Hanım Yağmur konusunda onay vermiyor ve Yağmur’u istemiyor, ancak Şehmus ise Yağmur’u istiyor. Melis ise bu durumdan istifade ortalığı iyice karıştırdı. Emre ise 3 taliplisi karşısında ne yapacağını ve hangi yönde karar alacağını kestiremiyor.

Kısmetse Olur 22 Mart Çarşamba günü saat 12.15’te Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

5haber.com |  Ankara

Kısmetse Olur 19 Mart 2017 Kim Elendi? Kısmetse Olur Haftanın Birincileri ve Eleneni

Kanal D ekranlarının sevilerek izlenen izdivaç programı Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi? Kısmetse Olur 19 Mart gecesi yayınlanan haftanın finalinde programa veda eden isim kim oldu? Kısmetse Olur’un final bölümünü bekleyen binlerce takipçi, önceki gece yayınlanan yeni bölümünde ekran başına kilitledi. Ancak yeni bölümün gece geç saatlerde yayına girmesi nedeniyle çok sayıda takipçi, bölümü izleyemedi.

Kısmetse Olur’un son bölümüni izleyemeyen vatandaşlar ise internet üzerinde, önceki bölümde elenen ismi araştırmaya başladı. İşte Kısmetse Olur’un 19 Mart gecesi yayınlanan son bölümünde yaşananlar ve Kısmetse Olur evine veda eden isim.

Önceki akşam yayınlanan Kısmetse Olur haftanın finali bölümünde tansiyon hemen hemen hiç düşmedi. Kısmetse Olur’un final bölümünde Farima ile Melis arasında büyük bir kavga çıktı. İkili arasında çıkan sözlü tartışmada Melis sesini yükseltince Farima Melis’in üzerine yürüdü ancak arkadaşları Farima’yı güçlükle sakinleştirebildi.

Öte yandan Akın ile Tupçe arasında da sular durulmuyor. Tuğçe’nin kendisini Arca ile aldattığını söyleyen Akın, Tuğçe’ye tavır koydu. Arca’nın gönderdiği mesaj karşısında şok olan Tuğçe, ne yapacağını bilemedi. Arca ise son günlerdeki sessizliğini bozdu ve Tuğçe ile sadece 1-2 kere görüştüklerini ancak sevgili olmadıklarını söyledi.

Kısmetse Olur’un son bölümünde ise eleme potasında Melis ve Altuğ kaldı. Haftanın birincileri ise en yüksek oyu alan iki isim olan Adnan ve Didem oldu. Kısmetse Olur evine veda eden isim ise, geçtiğimiz hafta da eleme potasına kalan Altuğ oldu.

Kısmetse Olur’un son bölümünü izlemek için aşağıda yazan adresi ziyaret edebilirsiniz.

” https://www.kanald.com.tr/kismetse-olur/bolumler “

5haber.com  |  Ankara

Kısmetse Olur 19 Mart Kim Elendi? Kısmetse Olur Haftanın Finali Saat Kaçta

Binlerce izleyici tarafından her hafta büyük bir merak ve beğeni ile takip edilen programı Kısmetse Olur, bu akşam haftanın finali bölümü ile ekranlara gelecek. Binlerce izleyicinin büyük bir heyecanla beklediği Kısmetse Olur haftanın finali bölümünde kimin eleneceği büyük bir merakla bekleniyor.

Eleme gecesinin yaşanacağı Kısmetse Olur’un bu akşamki bölümünün fragmanı ise yayıncı kuruluş olan Kanal D tarafından yayınlandı. Yayınlanan Kısmetse Olur haftanın finali bölümü fragmanında yarışmacıların sinirlerinin iyice gerildiği ve büyük tartışmaların olduğu görüldü.

Kısmetse Olur’un yayınlanan haftanın final bölümü fragmanında Farima ve Melis arasında büyük bir tartışma çıktığı ve bu tartışmanın sinirleri iyice gerdiği görülüyor. Melis’in sesini yükselttiği görülürken Farima’yı ise diğer gelin adayları zar zor sakinleştiriyor.

Öte yandan Onur ile Gamze arasında da ciddi tartışmaların çıktığının görüldüğü fragmanda, Onur’un Aycan’ı program için kullandığını söyleyince ortam geriliyor ve  Onur sessizliğini bozmak zorunda kalıyor. Bunun yanı sıra ise Akın ve Ezgi arsında geçtiğimiz günlerde çıkan tartışmalar bir bir ortaya çıktı.

Peki Kısmetse Olur’da bu akşam kim elenecek? Kısmetse Olur Evine bu akşam kim veda edecek? Kısmetse Olur evine veda edecek isim açıklanınca haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

Kısmetse Olur Saat Kaçta?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur, bu akşam saat 23.30’da ekranlara gelecek.

Kısmetse Olur 19 Mart Fragmanı

Tv Yayın Akışı için TIKLAYIN

5haber.com | Ankara

Kısmetse Olur 28 Ocak’ta Diskalifiye Şoku Yaşandı (Kısmetse Olur’da Kim Elendi 28 Ocak)

Ekranların sevilerek izlenen izdivaç programı Kısmetse Olur, bu akşam yeni bölümü ile ekranlara gelecek.

Kanal D ekranlarının sevilerek izlenen izdivaç programı Kısmetse Olur, bu akşam yayınlanacak yeni bölümü ile yine binlerce izleyiciyi ekran başına kilitleyecek. Haftanın birincisinin ve sonuncusunun belli olacağı bölümde nefesler tutuldu. Kısmetse Olur 28 Ocak 2017 Cumartesi günü yayınlanacak olan bölümde, haftanın birincileri belli oluyor. Kanal D resmi internet sitesinde yayınlanan son bölüm özetinde Adnan ve Didem haftanın birincisi olurken, damat adaylarından Berker evden diskalifiye ediliyor.

Kısmetse Olur’da günlerdir konuşulan Berker konusu bugün açıklığa kavuşuyor. Evde ilişkisi olduğu halde dışarda olan eski sevgili Serap’la görüşmeye devam eden Berker evdev diskalifiye ediliyor. Bunun yanı sıra eski gelin adaylarından olan ve eve dönme şansı olan Serap da Berker’le birlikte diskalifiye ediliyor. Olan biten herşeyden haberi olan ama bunu saklayan Barış da uyarı alıyor.

Kısmetse Olur’un son bölümünde yaşanan olayları, magazin haberlerini ve diğer detayları öğrenmek için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara