Etiket arşivi: survivor

30 Haziran Survivor’da Kim elendi ?

Ekranların sevilen yarışma proğramı Survivor Dün akşam TV 8  ekranlarında İzleyicisine yine heyecanlı dakikalar yaşattı.Survivor 2020’de dün akşam iletişim oyunu oynandı eleme heyecanı yaşandı. Nisa Barış ve Berkan’ın eleme potasına girmesi ile yarışmaya veda eden isim belli oldu.

Dün akşam Survivor’da iletişim ödülü için yarışmacılar arasında rekabet vardı.yarışmacılar arasında kıyasıya rekabet ile yarışarak iletişim ödülünü mavi takım 10- 5 kazanarak sevdikleriyle 10’ar dakika telefonda görüştüler.

Survivor 2020’de yaşanan iletişim oyunu sonrası konseyde eleme heyecanı yaşandı. Nisa, Berkan ve Barış’ın eleme potasında olduğu gecede SMS sonuçları Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Oylama sonucuna göre bu hafta survivordan elenen isim Nisa oldu. Elendiğinin öğrenen Nisa gözyaşlarına boğuldu. Duygularını ifade eden Nisa Berkan’ın burada olmasına çok ama çok mutlu olduğunu Berkan Potaya girince korktum çünkü Berkan performans olarak kesinlikle haketmiyordu. çok ama çok mutluyum Berkan kaldığı için” dedi.

Survivor 2020’de Elenen İsim Belli Oldu

Heyecanla izlenenTV 8 ekranlarının  yarışma proğramı Survivor 2020 60. bölümüyle ekranlardaydı. Eleme heyecanının yaşandığı bölümde kimin veda edeceğini SMS oylamasıyla belirlendi.

Cumartesi ve Pazar günlerin de halk oylaması yapılıyor. çıkan sonuca göre elenen isim belli oluyor. Dokunulmazlığı kaybeden gönüllülerin ada konseyinde çıkardıkları eleme adayı Gizem olurken , ada oylamasında en çok adı çıkan Yunus Emre ise ünlülerin ilk eleme adayı oldu.

Bu haftanın ilk eleme adayları Gizem ve Yunus Emre olmuştu. Haftanın  birincileri açıklandıktan sonra ünlüler takımında ise ilk 2’de yer alan isimlerden Aycan Ersın’i seçti Mert ise Sercan’ın ismini söyledi.

Gönüllü’ler takımında ise ilk 32te yer alan isim Cemal Can Yasin’in ismini verdi. Barış ise Ardahan’ı aday gösterdi. Böylelikle Yasin, Ardahan, ve Gizem haftanın eleme adayı oldu.

Survivor 2020’nin  veda eden ismi Acun Ilıcalı tarafından SMS oylaması sonucuna göre  o ismin Gizem olduğunu açıkladı.

r’ın bu akşamki bölümünde gözler adaya veda edecek isme çevrilmişti. Acun Iıcalı SMS oylaması sıralaması ile adaya veda eden ismin Gizem olduğunu açıkladı

Survivor’da Ödül Oyununu Kim kazandı?

TV 8 ekranlarında yayınlanan sevilen yarışma proğramı izleyicileri ekranlara kilitledi 59. Bölümde Ünlüler ve Gönüllüler takımı Lunapark Malikane ödülünü kazanmak için yarıştılar. Ödül oyunu heyecanlı anlara neden olurken Nisa’nın ağlayarak gitmek istediğini söylemesi damga vurdu.

Ödül oyununu Ünlüler Gönüllüler takımı kıyasıya yarışırken   Özellikle berkan’ın performansı göz doldurdu. Yarışmayı 10’a 8  skorla Gönüllüler kazandı.

 

Survivor Nisa Bölükbaşı Veda mı Ediyor?

Survivor 2020 Nisa Bölükbaşı veda mı ediyor? 59. Bölüm tanıtımı yayınlanan Survivor 2020 ‘de  Nisa nın Survivor’a vedamı edeceği merak ediliyor. Bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde bazı sahneleri survivor izleyicisini meraklandırdı. Survivor 2020’de oynanacak haftanın büyük ödülü öncesinde ünlüler ve gönüllülerde ödülü kim kazanacak? Büyük ödül ne olacak ? merak ediliyor.

Yeni bölümde Nisanın gözyaşları merak ediliyor neden olduğu Acun Ilıcalı Kimseyi zorla survivorda tutmuyoruz. Bize net olarak başvuruyorsa da yarışmadan elenmesine müsaade ederiz. Sözlerini söylemesi izleyiciyi meraklandırdı. Nisa’nın survivor 2020’ye veda etme durumu mu var ihtimali olması bu akşamki yayınlanacak olan yeni bölümde netliğe kavuşacak.

Survivor’da Kim Elendi ? (21 Nisan 2020 )

Survivor 2020 ‘de haftanın ilk eleme adayları yarışmanın önceki bölümlerinde belli olmuştu. Oynanan dokunulmazlık sonrası gönüllüler takımında Barış Murat Yağcı ile ünlüler takımından Ezgi Hocaoğlu haftanın ilk eleme adayı olmuştu.

Yarışmanın diğer eleme adayları ise SMS oylama sonuçları sonrası belli oldu. SMS oylamasında Barış en çok oy aldığı için eleme adaylığı düştü.  Haftanın diğer eleme adayları ise gönüllüler takımından Gizem , Ardahan oldu. Ünlüler takımında eleme adayları ise Yunus Emre , Elif  ve Ezgi oldu.  Aycan Elif’in ismini verdi En çok oy alan ünlülerden Mert ise Yunus Emre’nin ismini verdi. Gönüllüler takımında ise Barış Gizem’in Evrim ise Ardahan’ın ismini verdi. Ezgi ise takım oylaması ile eleme potasında yar alıyordu.  Yarışmada elenen isim Acun Ilıcalı tarafından açıklanarak  Ezgi Hocaoğlu oldu.

 

Ezgi Hocaoğlu Kimdir ?

Milli Jimnastikçi olan Ezgi Hocaoğlu 22 Temmuz 1995 yılında İstanbul’da doğdu .5 – 16 yaş aralığında profesyonel olarak artistik cimnastik yaptı. 2017 yılında marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakultesi’nden Mezun oldu. Türkiye Cimnastik federasyonu’ndan pilates eğitmenlik belgesi aldı. Şu anda Pilates ve Cimnastik antrenörlüğüne devam etmektedir.

 

Survivor’da kavga eden Barış ve Yasin’in Cezası ne oldu ?

Survivor’da Barış ve yasin’in yarışma sırasında  kavga etmesi ile iki yarışmacıyı Acun Ilıcalı ödül oyunundan İhraç etmişti.

Sevilen yarışma proğramı Survivor dün akşam 52. bölümü ile ekranlara geldi. Aynı takımda yarışan Yasin ve Barış kıyasıya yarışırken gergin anlar yaşadı. Birbirinin üzerine yürüyen iki yarışmacı sert şekilde itiş kakış yaşadı.

TV8 ekranlarında merakla izlenen Survivor 2020 yarışma proğramına Barış ve Yasin’in kavgası damga vurdu. Acun Ilıcalı iki yarışmacının cezasını açıkladı. Yasin ve Barış’ın yaşadığı  kavganın  cezası belli  oldu.

Acun Ilıcalı 21 Nisan akşamı yapılan ada konseyinde Barış ve Yasin’in cezasının  takımın kazanacağı 3 ödülden mahrum kalacaklarını açıkladı.

Survivor’da kavga eden Yasin ve Barış İçin Acun Ilıcalı’dan açıklama geldi

Survivor’da Dün akşam yayınlanan bölümünde Barış ve Yasin oyun  sırasında kavga etti. Yumruk yumruğa kavga eden iki yarışmacıyı Acun Ilıcalı ödül oyunundan ihraç etti.

Sevilen yarışma proğramı Survivor dün akşam 52. bölümü ile ekranlara geldi. Aynı takımda yarışan Yasin ve Barış kıyasıya yarışırken gergin anlar yaşadı. Birbirinin üzerine yürüyen iki yarışmacı sert şekilde itiş kakış yaşadı.

Acun Ilıcalı Müdahale etti ; Yasin Yumruklarını sıkarken barış’ında takım arkadaşına yönelik “insanlar tutuyor diye yap şovunu. gelmezden adam değilsin “dedi. Acun Ilıcalı iki yarışmacıyı da ödül  oyunundan ihraç etti.

Ilıcalı ” Bu sezon ilk defa böyle birşey yaşıyoruz. gerginliğe belli çlçüde anlayışla karşılaşıyoruz. ama böyle birşeye müsaade etmeyiz. tansiyon yüksek olduğu için ikinizede nedenini sormak istemiyorum. Şu anda sakin olacağınıza dair ikinizdende söz aldım ancak bunun değerlendirmesini yapacağız. şu an için aldığımız karar Yasin ve Barış, bu oyundan ihraç edildiniz. Ekibimiz sizi ayrı yerlere götürecek. Oyunun kalanında yarışmayacaksınız. riske girmek istemiyoruz. iki dakika içerisinde 3 aylıkeneğinizi kaybolmasını istemeyiz. Sizi kaybetmek istemem .” dedi.

 

TV 8’de yayınlanan Survivor panaroma proğramnda Ilıcalı Şunları söyledi. “Sıkıntıar var Oyunda istemediğimiz şeyler oldu. Diskalifiye olurmu olmazmı bilmiyorum. Ödül çok önemliydi. tansiyon yükseldi.İki takım da kazanmak isteyince ortaya kıvılcımlar çıktı.” dedi.

 

Survivor 2020 Yeni Takım Dağılımı Acun Ilıcalı tarafından Açıklandı

Ünlüler ve Gönüllüler takımında  yeni dağılımını Acun Ilıcalı açıkladı. Ilıcalı Her iki takımında bundan sonra yeni bir düzen içerisine girdiğini duyurdu.

Survivor 2020 Yeni takım  15 Nisan akşamı mücadeleye çıkacaklar. Ünlüler takımından Gönüllüler takımına Berkan geçti. Gönüllüler takımından Ünlüler takımına ise Yunus Emre geçti.

Acun Ilıcalı Dün Akşam Ünlüler ve Gönüllüler takımındaki yer değişimini duyurdu. Buna göre ilk yarışmacı takımlarına geçiş yaptı

Survivor Takımlarının son hali

Ünlüler 

Sercan Yıldırım

Aycan Yanaç

Ersin Korkut

Elif Gönen

Mert Öcal

Yunus Emre Özden

Aşkım Burçe Tunay

Ezgi Hocaoğlu

Gönüllüler

Barış Murat Yağcı

Cemal Can Canseven

Evrim Keklik

Nisa Bölükbaşı

Gizem Birdan

Yasin Obuz

Sadık Ardahan Uzkanbaş

Berkan Karabulut

 

14 Nisan Survivor’da İletişim Oyununu Kim Kazandı ?

Her hafta Salı günleri oynanan iletişim oyunu için Ünlüler ile Gönüllüler karşı karşıya geldi. Uzun zamandır görüşemedikleri, haber alamadıkları, aileleri ve dostları ile iletişim kurmak isteyen takımlar, zorlu parkurda nefes kesen bir mücadele verdiler. Günün sonunda ise Survivor  iletişim oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.

13 Nisan Survivor’da Ödül Oyununu Kim Kazandı ?

16 Şubat’ta başlayan Survivor 2020’de iki ay sonunda Ünlüler ve Gönüllüler takımından sekizer kişi birleşme partisine kalmayı başardı. Survivor’ın  16 yarışmacısı, birleşme partisi ile rüya gibi iki gün geçirdi. Son olarak şarkı yarışması sonrasında yarışmacılar adalarına geri döndüler. 13 Nisan 2020 Survivor  45. bölümde ise takımlar, kumda voleybol oynayarak ödülü kazanmak için mücadele etti. Voleybol oyununda takımlar, üçer kişilik takımlar ile sahaya çıktı. Beş sayı alan takım bir puan kazanmış oluyordu. Bu şekilde 10 puanı toplayan takım, oyunu kazanmış oldu. Gerilimin, tartışmanın yoğun, heyecanın yüksek olduğu Survivor voleybolu ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler takımı oldu.

Survivor’da Sercan ve Nisa arasında Aşk mı Var ?

Ekranların sevilen yarışması Survivor’da aşk iddası var. Survivor’da  Sercan ve Barış geçtiğimiz hafta kavga etmişlerdi oyun sırasında gerilen ikili arasında kavga çıktı ve arkadaşlarının ayırması ile sonlandı. Sercan kavganın nedenini Barış’a daha önce  sırrımı verdim. Barış bunu karşı tarafa söylemiş sözleriyle açıkladı.

İddia ya göre  Sercan’ın büyük sırrı Nisa’dan hoşlanmasıydı. Sercan Adada kullandığı bardağa S ve N harflerini yazmasıyla kendini ele verdi.

Acun Ilıcalı Aşk İddalarına yorum yaptı

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada şunları söyledi; Sercan’ın Nisa’ya bir ilgisi var onu görebiliyorum ama Nisa’dan Sercan’a karşı bir ilgi var mı bilmiyorum. Bizde sizin gibi ekrandan izliyoruz. Çok yorum yapmak istemem dedi.